
Peugeot 308 SW - Blue Lease Executive Pack 1.6 BlueHDI 120 pk - Trekhaak - BTW
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Prijs excl. BTW | € 5.793 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 128.979 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HG-525-K |
| Datum deel 1 | 29-10-2015 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 82 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 895): Huisgarantie: Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 3 maanden garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 895,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Auto's.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Peugeot 308 SW 1.6 HDI BlueLease Executive – BTW Auto – Slechts 128.979 km
Zeer nette en comfortabele Peugeot 308 SW 1.6 HDI BlueLease Executive met de krachtige en zuinige 1.6 HDI dieselmotor (120 pk). Deze ruime stationwagen is ideaal voor zowel zakelijke als privéritten en biedt veel comfort, luxe en lage gebruikskosten.
De auto verkeert in goede staat en heeft slechts 128.979 km gereden. Dankzij de complete BlueLease Executive-uitvoering geniet u van veel extra’s en een comfortabele rijervaring.
Belangrijkste kenmerken:
1.6 HDI dieselmotor – 120 pk
Handgeschakeld
BTW-auto (btw verrekenbaar voor ondernemers)
128.979 km gereden
BlueLease Executive uitvoering
Ruime en praktische stationwagen
Zuinig in verbruik
Comfortabel en stil rijden
Luxe opties o.a.:
Navigatiesysteem
Climate control
Cruise control
Parkeersensoren
Lichtmetalen velgen
Bluetooth / handsfree
Elektrische ramen en spiegels
Multifunctioneel stuurwiel
Een ideale combinatie van ruimte, comfort en lage maandelijkse kosten. Perfect als representatieve zakelijke auto of comfortabele gezinswagen.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











![Peugeot 308 SW - 1.6 BlueHDI Executive Pack [ NAP trekh. pano ]](https://cdn.autowereld.nl/I760278905/240x180/peugeot-308-sw-1-6-bluehdi-executive-pack-nap-trekh-pano.jpg)














































































































