
€ 6.450
| Prijs | € 9.750 |
| Bouwjaar | Augustus 2017 |
| Kilometerstand | 117.499 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PR-669-V |
| Datum deel 1 | 30-08-2017 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | mei 2017 |
| Meer modelinformatie |