
Peugeot 308 - 1.2 PureTech 130 PK Active | Navigatie | Trekhaak | Zeer goed onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 7.250 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 131.892 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-XVD-34 |
| Datum deel 1 | 31-10-2014 |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Noir Perla Nera (zwart metallic) |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juli 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2014 - nov. 2015
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 207 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Lokhorst-Zoet B.V. Zuiderzeestraatweg Oost 17 8081LA ELBURG, NL 0525681438 http://www.lokhorstzoet.nl verkoop@lokhorstzoet.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
Interieur
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeerhulp achter (UB01)
- Parkeerhulp voor icm mistlampen voor (UB03)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Nette en volledig (dealer)onderhouden Peugeot 308. Het betreft hier een origineel Nederlands geleverde auto van de tweede particuliere eigenaar die de auto sinds januari 2018 in bezit heeft gehad. De auto heeft een gunstige en N.A.P.-logische kilometerstand van nog geen 132.000 km en bevindt zich zowel optisch als technisch in keurige staat.
Tot de luxe uitrusting behoort o.a. navigatie, cruise control, climate control, parkeersensoren voor en achter, sportstoelen etc. Tenslotte is de auto voorzien van een trekhaak en all-season banden. Kortom, goed voor nog vele jaren rijplezier.
De genoemde prijs betreft een scherpe meeneemprijs! Al onze auto’s worden bij binnenkomst standaard voorzien van een uitgebreide inspectiecontrole en worden rijklaar afgeleverd. Tegen een meerprijs van € 895,- kunt u kiezen voor ons All-in afleverpakket. Dat is inclusief garantie, onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 6 maanden geldige APK, professionele poetsbeurt en nog veel meer.
Wij zijn gespecialiseerd in de verkoop van A-kwaliteit jong gebruikte auto’s. Onze voorraad is met zorg samengesteld en voldoen allemaal aan onze hoge kwaliteitseisen. Alleen de hoogste kwaliteit voor u. U kunt dan ook rekenen op eerlijk advies en gegarandeerde kwaliteit. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten ontleend worden.
Autobedrijf Lokhorst-Zoet BV, uw vertrouwen waard!
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























