
Peugeot 308 - 1.2 Puretech 130pk EAT8 Active Pack Business {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 17.445 |
| Prijs excl. BTW | € 14.729 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 83.372 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-323-LK |
| Datum deel 1 | 04-05-2022 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1263 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Referentienummer: 2718571
Prestaties
Topsnelheid: 210 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 437 x 185 x 200 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 04-05-2022
= Aanvullende opties en accessoires =
-
-
- 2 USB-aansluitingen voorin
- ABS met elektronische remkrachtverdeling en noodremassistentie
- Achterbumper met onderafwerking matzwart
- Adaptieve front-airbags (passagiersairbag uitschakelbaar), zij-airbags voor, window-airbags voor en achter
- Automatische ontgrendeling van de portieren in geval van een aanrijding
- Automatische vergrendeling van de portieren en achterklep boven 10 km/h
- Automatisch inschakelende verlichting
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Beide voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Buitenspiegelkappen glanzend zwart
- Centrale vergrendeling met 2 afstandsbedieningen
- Comfortstoelen in stof RENZE Mistral zwart
- Drie 3-punts rolgordels achter met spankrachtbegrenzers op de buitenste gordels
- Elektrisch bedienbare achterportierruiten met kinderbeveiliging
- Elektrische parkeerrem
- Elektrisch inklapbare spiegels met instapverlichting
- Follow me home verlichting
- Grille met horizontale structuur in matzwart
- Hill Start Assist
- In twee delen (1/3-2/3) neerklapbare achterbank
- ISOFIX-verankeringspunten op de buitenste zitplaatsen achter
- Keyless start
- Koplampen 'ECO LED'
- LED achterlichten met 3 horizontale segmenten
- Metaallak
- Multifunctioneel lederen stuur
- New Peugeot i-Cockpit®: configureerbaar digitaal head-up instrumentenpaneel, 10'' capacitief touchscreen
- Parkeerhulp achter
- Parkeersensoren achter
- PEUGEOT i-Connect radio
- Plafonniers voorin en achterin
- Portiergrepen in de kleur van de carrosserie
- Portiervakken voor en achter
- Ruitenwissers voor met geïntegreerde sproeiers
- Touchscreen met matzwarte afwerking
- Veiligheidsgordels voorin met gordelspanners en spankrachtbegrenzers
- Zonnekleppen met verlichte spiegeltjes
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























