
Peugeot 308 - 1.2 PureTech GT | Achteruitrijcamera | Apple Carplay | 17'' Lichtmetalen velgen | LED | Ke
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | Maart 2021 |
| Kilometerstand | 39.491 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 18 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-742-RR |
| Datum deel 1 | 18-03-2021 (import) |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1269 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden Garantie: 12 Maanden Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Head-up display
= Bijzonderheden =
De geadverteerde verkoopprijs is een complete rijklaarprijs. Dit is inclusief BTW/BPM (tenzij anders vermeld), de geldende BOVAG-garantie of resterende fabrieksgarantie, en géén verborgen afleverkosten.
Wij laten u graag kennismaken met Auto Kort! Een 'allround' professioneel en universeel autobedrijf met een sterke voorliefde voor de Duitse automerken Audi, BMW, Mercedes en Volkswagen. Als trots Bovag lid, staat ons professionele team garant voor passie, kwaliteit en vakmanschap.
Of het nu gaat om de aankoop van deze auto, vakkundig onderhoud, lease, verhuur, deelmobiliteit of een zoekopdracht voor uw droomauto: bij Auto Kort bent u aan het juiste adres. Wij zetten in op eerlijk advies en een compleet zorgaanbod voor al uw mobiliteitswensen.
Bent u geïnteresseerd in deze auto? Bel, mail of kom langs bij Auto Kort in Oosterwolde (Friesland)! We nemen graag de tijd voor u, zetten een verse kop koffie en zorgen dat de auto klaarstaat voor een uitgebreide proefrit.
Disclaimer
Een fout is helaas niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer alle informatie die voor u van toepassing is, alvorens u tot aankoop overgaat.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























