
Peugeot 308 - 1.2 TURBO 130PK EAT8 GT LINE NAVI LED CAMERA MASSAGE WINTERPACK DODE HOEK DETECTIE {uitgel
Algemeen
| Prijs | € 21.445 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 75.817 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JFN-04-Z |
| Datum deel 1 | 28-04-2022 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1263 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Referentienummer: 2717825
Maten
Afmetingen (LxBxH): 437 x 185 x 200 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Zwart
= Aanvullende opties en accessoires =
-
-
- 1 USB-C aansluiting achterin voor data
- 1 USB-C aansluiting achterin voor opladen
- 2 USB-aansluitingen voorin
- 3D LED achterlichten met 3 schuine segmenten en animatiemogelijkheid
- ABS met elektronische remkrachtverdeling en noodremassistentie
- Achterbumper met onderafwerking glanzend zwart en verchroomde sierstukken
- Adaptieve front-airbags (passagiersairbag uitschakelbaar), zij-airbags voor, window-airbags voor en achter
- AGR-bestuurdersstoel
- Airconditioning met uitstroomopeningen voor de achterpassagiers
- Alcantara/kunstleder MAILLE Mistral met groen stiksel
- Aluminium instaplijsten
- Automatische ontgrendeling van de portieren in geval van een aanrijding
- Automatische vergrendeling van de portieren en achterklep boven 10 km/h
- Automatisch inschakelende verlichting
- Autonomous Emergency Braking dmv radar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Beide voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Buitenspiegelkappen glanzend zwart
- Centrale vergrendeling met 2 afstandsbedieningen
- Chroomomranding van de ruitschakelaars
- Climate control links/rechts gescheiden
- Configureerbaar 3D-instrumentenpaneel
- Dashboard, middenconsole en stuurwiel afgewerkt met groen stiksel
- Draadloze telefoonlader
- Drie 3-punts rolgordels achter met spankrachtbegrenzers op de buitenste gordels
- EDGE extended touchscreen met glanzende afwerking en configureerbare i-Toggles
- Elektrisch bedienbare achterportierruiten met kinderbeveiliging
- Elektrisch bedienbare voorportierruiten met sequentiele bediening en beveiliging tegen beknellen
- Elektrische parkeerrem
- Elektrisch inklapbare spiegels met instapverlichting
- Extra getinte achterste zijruiten
- Follow me home verlichting
- Full-LED koplampen met Peugeot Matrix LED-Technology
- Geblindeerde ruiten achter
- Grille met fijne, convergerende rasterstructuur in chroom
- Hill Start Assist
- In twee delen (1/3-2/3) neerklapbare achterbank
- ISO-fix
- ISOFIX-verankeringspunten op de buitenste zitplaatsen achter
- Kaartleeslampjes voorin
- Keyless start
- LED Ambient Lighting
- Led dagrijverlichting
- Led verlichting
- Led verlichting achter
- Lichtsensor
- Mattenset GT
- Metaallak
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter met 2 bekerhouders en skiluik
- Multifunctioneel lederen stuur
- New Peugeot i-Cockpit®: configureerbaar digitaal head-up instrumentenpaneel, 10'' capacitief touchscreen
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor & achter
- Peugeot Connect SOS
- Peugeot embleem op de voorschermen
- PEUGEOT i-Connect radio
- Plafonniers voorin en achterin
- Portiergrepen in de kleur van de carrosserie
- Portiervakken voor en achter
- Proximity Keyless entry
- Raamlijsten glanzend zwart
- Ruitenwissers voor met geïntegreerde sproeiers
- Sierdelen op het dashboard en de deurpanelen afgewerkt in aluminium
- Sport exterieur
- Sportonderstel
- Sportstuurwiel type GT
- Stuur elektrisch bekrachtigd en in hoogte en diepte verstelbaar
- Veiligheidsgordels voorin met gordelspanners en spankrachtbegrenzers
- Verwarmde voorstoelen
- Verwarmd stuurwiel
- Zijskirts in kleur carrosserie
- Zonnekleppen met verlichte spiegeltjes
- Zwarte hemelbekleding
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























