
Peugeot 308 - 1.2 VTi Active 2014 Blauw ECC/PDC/LMV/109DKM NAP
Algemeen
| Prijs | € 6.495 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 109.610 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 02 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-TPR-50 |
| Datum deel 1 | 12-04-2014 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1050 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.670 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Te koop Peugeot 308 1.2 VTI Active 2014 Blauw. 109.110 originele kilometers met Nationale Auto Pas-Check + complete onderhoudshistorie & 2-sleutels. Het gaat hierbij de Active uitvoering, is voorzien van o.a: ABS / airbag bestuurder + airbag passagier / airconditioning / bekerhouders / boordcomputer / climate control / cruise control / elektrische pakket ( elektrische ramen + spiegels + centrale deurvergrendeling ) / licht metalen velgen / navigatiesysteem / parkeersensoren / stuurbekrachtiging. Inruil mogelijk tegen handelsprijzen. Voor overige informatie kunt u gerust bellen: 06-34508005 / 06-38999513
Let op: de geadverteerde prijs is de meeneemprijs. Garantiepakketten zijn optioneel en kunt u kiezen uit:
Pakket Brons: 3 maanden garantie, APK-Check, kleine beurt en kosteloos tenaamstelling € 695,-
Pakket Zilver: 6 maanden garantie, APK-Check, kleine beurt en kosteloos tenaamstelling € 895,-
Pakket Goud: 12 maanden garantie, APK-Check, grote beurt en kosteloos tenaamstelling € 1195,-
Tenaamstellen op locatie! Daardoor is het ook mogelijk om ook 's weekends ( ook op zondag ) en 's avonds langs te komen voor een bezichtiging en/of een proefrit
Wij kunnen helpen met export-documenten!
We can help with export-documents!
Wir können mit dem Export Dokumenten helfen!
Mozemy pomóc w dokumentach eksportowych!
My mozhem pomoch' s eksportnykh dokumentov!
Nous pouvons vous aider avec des documents d'exportation!
Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























