
Peugeot 308 - 1.2 VTi Airco cruis navi PDC elk ramen
Algemeen
| Prijs | € 5.490 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 133.321 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-ZJS-78 |
| Datum deel 1 | 20-01-2015 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1050 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.670 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- dealer onderhouden
- hoofdsteunen voor en achter
- incl boekjes
- nationale autopas
- verstralers
= Bijzonderheden =
Te Koop een nette
Peugeot 308 1.2 VTI / automatische airco / cruise control / navi / elk ramen voor / elk ramen achter / centrale deur vergrendeling op afstand / elk spiegels / Radio cd speler / hoofd steunen voor / hoofd steunen achter / SP velgen / verstralers voor / stuurwielbediening / Led Verlichting /
LET OP ALLEEN OP AFSPRAAK
-----------------------------------------------------------------
Bj. 2015
Kleur: Zwart
Km stand: 133321 met NAP (Nationale Auto Pas) en Onderhoudsboekje
APK vervaldatum 23-01-2027
-------- deze Peugeot is dealer onderhouden --------------
-------- laatste beurt km 133215 --------------
Autobedrijf Lo Wolters
Voor meer info 06-30094316
INRUIL van u huidige auto is altijd mogelijk.
Bezichtiging en proefrit buiten openingstijden, bv. `s avonds of in het weekend is altijd mogelijk op afspraak. Schroom niet en bel dan ons mobile nummer: 06-30094316.
Onze auto’s worden afgeleverd met een geldige APK.
Tenaamstelling kan van 10:00 tot 20.30 uur en zaterdags tot 20.00 uur.
Onze openingstijden zijn van maandag t/m Zaterdag van 10.00 uur t/m 17.00 uur. Maar heeft u interesse in één van onze occasions buiten deze openingstijden, bel dan zoals gezegd naar ons mobile nummer. voor meer info 06-30094316
Wij doen er alles aan om de informatie op onze advertentie zo compleet en kloppend mogelijk te maken. Het kan echter gebeuren, dat er, ondanks onze zorgvuldigheid, fouten optreden. Daaraan kan een koper dan geen rechten ontlenen. Wij verzoeken u dan ook bij de keuze van uw auto die zaken of opties te controleren, die voor u doorslaggevend zijn.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































