
Peugeot 308 - 1.4 VTi X-line APK|AIRCO|CRUISE|NAP|El.Ramen
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 100.344 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 01-ZH-GT |
| Datum deel 1 | 14-02-2008 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1246 kg |
| Trekgewicht max | 1450 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | augustus 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 182 x 150 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 155 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (1 maand garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- antenne
- APK
- Audio-installatie
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- derde remlicht
- hoofdsteunen voor en achter
- nationale autopas
- Toerenteller
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Goed rijdende Peugeot 308. De auto is voorzien van onder andere: airco, elektrische ramen en cruise control. Origineel Nederlandse auto met NAP. 2 sleutels zijn aanwezig.
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM:
Maandag t/m zaterdag 09:00-17:30 uur.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf met +/- 100 occasions.
INRUILEN IS MOGELIJK!
Hiernaast berekenen wij geen afleveringskosten of servicekosten. Ook kunnen wij overschrijven op locatie.
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel: 0172 60 82 70
Tel: 06 18 68 23 92
(Den Haag- Ter Aar = 35 KM)
(Amsterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Rotterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Utrecht - Ter Aar = 45 KM)
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























