
Peugeot 308 - 1.6 Automaat 5drs Airco Cruise LMV PDC Panorama
Algemeen
| Prijs | € 4.900 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 111.764 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-NBL-7 |
| Datum deel 1 | 04-08-2010 |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1343 kg |
| Trekgewicht max | 1650 kg |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Super nette auto
Compleet dealer onderhouden met boekjes
Ketting motor dus geen distributie riem
Apk
Werkende Airco
Peugeot 308 1.6 Automaat 5drs Airco Cruise LMV PDC Panorama
- Kenteken: 36-NBL-7
- Merk: Peugeot
- Model: 308
- APK tot: 04-08-2026
- Tellerstand: 111764 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5FV
- Vermogen: 115 kW / 157pk
- Ledig gewicht: 1343 kg
- Max. trekgewicht: 1650 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 428 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
GRAAG BELLEN OF EEN WHATSAPP BERICHT VOORDAT U WILT KOMEN KIJKEN NAAR EEN DOOR ONS AANGEBODEN VOERTUIG !
DAT KAN OP TELEFOONNUMMER: 0570-448929
BIJ ONS KUNT U UW NIEUWE VOERTUIG DIRECT KOSTELOOS TENAAMSTELLEN !
===========================
LET OP :
Bovenstaande vraagprijs betreft een scherpe internet meeneemprijs.
Afleverpakketten
Optioneel meerwerk - €250,-
Dit houdt in:
Tenaamstelling auto
Recente of nieuwe apk keuring
Poetsen binnen en buitenkant
Vloeistof controle
Minimaal 10L brandstof
===========================
INRUIL van uw oude auto / bestelwagen / caravan of boot is mogelijk.
===========================
Wij adviseren u te BELLEN of een WHATSAPP. bericht te sturen VOOR VERTREK vanwege onze hoge omzetsnelheid. Op het moment dat u belt en u heeft aangeven dat u onderweg bent dan RESERVEREN wij de auto voor u zodat u met een gerust gevoel en zekerheid langs kunt komen.
===========================
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
ATM Auto's
Wengelerafweg 8
8131TG Wijhe
0570-448929
atmautos@live.nl
www.atmautos.nl/
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































