
Peugeot 308 - 1.6 BlueHDi Blue Lease Premium panoramadak
Algemeen
| Prijs | € 6.685 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 209.605 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RT-575-Z |
| Datum deel 1 | 08-02-2018 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1160 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 615 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | mei 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2017 - mei 2018
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 84 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Jansen B.V. Zwolseweg 197 7707AG BALKBRUG, NL 0523656620 http://www.autobedrijfjansen.nl info@autobedrijfjansen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Glazen dak en extra getinte ruit achterklep (OK01)
- kunstlederen/stof bekleding
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeerhulp achter (UB01)
- Parkeerhulp voor icm mistlampen voor (UB03)
- Peugeot Connect 3D Nav incl. DAB+ digitale radio-ontvangst (WLF5)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Meer informatie over ons bedrijf vindt U op onze website www.autobedrijfjansen.nl
Wij zijn al meer dan 50 jaar Mercedes Benz Specialist. Op al onze jonge Mercedes Benz occasions geven we 12 maanden BOVAG-garantie. Tevens wordt de auto geleverd met 1 jaar mobiliteitsgarantie, APK, NAP, afleveringsbeurt en is de onderhoudshistorie aanwezig.
Ook verkopen wij DEMO-auto's onder fabrieksgarantie.
Wij hebben altijd meer dan 50 jong gebruikte Mercedes Benz auto's op voorraad.
Graag ontvangen wij U op ons bedrijf.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























