
Peugeot 308 - 1.6 Cabrio Premiere - Leer - Navi - ECC
Algemeen
| Prijs | € 4.750 |
| Bouwjaar | Juni 2009 |
| Kilometerstand | 182.765 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 91-JLH-6 |
| Datum deel 1 | 30-06-2009 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1487 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Alarminstallatie
- Centr. deurvergr. afstand.
- Warmtewerend getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreking
- Boordcomputer
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Verstelbaar stuur
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD
- Trekhaak. afneembaar
- Bumpers in kleur carrosserie
- AUX-IN
- Bandenspanningscontrole
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Park control voor en achter
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- Rokersvrije auto
- Koplampwissers
- Armleuning midden voor
- Middenarmsteun
- Bekerhouders voor
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 17 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
Extra informatie
Zeer nette en keurig onderhouden Peugeot 308 CC.
Hollandse auto en geen buitenlandse import.
Net leer pakket , Airco-ecc , stoelverwarming en Pdc.
Electr. inklapbare buitenspiegels , Navi en regen censor.
Air stream in voorstoelen en afneembare trekhaak.
Zij staat op 4 nieuwe banden en apk tot 27-05-2027.
Volgend onderhoud weer bij 190.000 km. - 11-2026.
2 sleutels , onderhoud boeken en nationale auto pas.
Foto's spreken voor zich.
Voorkom teleurstellingen en bel voor u komt!
Wilt u meer weten over deze auto? Neem contact met ons op, we helpen u graag verder.
Tevens ruilen wij graag uw huidige auto in. Stuur ons via Marktplaats of WhatsApp een aantal duidelijke foto’s van uw auto, leesbaar
kenteken en een kilometerstand en u krijgt binnen 1 dag een inruil indicatie.
Ook helpen wij u bij een passende financiering voor zowel de zakelijke als particuliere markt.
Onze openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08:30 – 16:30
zaterdag 09:00 – 13:00
Afspraak buiten de openingstijden is meestal mogelijk.
Verkoop:
Algemeen (0)38-3764600
B.g.g. : (0)6-51 80 56 27 / (0)6-23 34 23 37
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG - RDW – VWE – RDW kilometer registratie ( N.A.P ).
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































