
Peugeot 308 - 1.6 Plug-in Hybrid 180pk Automaat GT Climate Control Control Camera Achter Navigatie Apple
Algemeen
| Prijs | € 25.790 |
| Prijs excl. BTW | € 21.373 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2024 |
| Kilometerstand | 64.562 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 02 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HVT-05-H |
| Datum deel 1 | 02-01-2024 (import) |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 213 kW (290 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | BLACK PEARL PAINT- |
| Gewicht | 1662 kg |
| Trekgewicht max | 1450 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 77 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 66 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.170 kg
Afmetingen (LxB): 464 x 185 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
Interieur
Interieur: -, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 25 g/km
Emissieklasse: Euro 6d
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard zo meenemen (inbegrepen):
- Controleren vloeistofniveaus, indien nodig op niveau brengen
- Vrijwaringsbewijs van de (mogelijke) inruilauto
- Afleverpakket Personenauto's Premium Cat. D (€ 1.295 meerprijs):
- BOVAG-garantie 6 maanden zakelijk, 12 maanden particulier (< 20.000 km)
- APK keuring tenminste 6 maanden
- Onderhoud conform fabrieksvoorschrift inclusief eventueel aanvullende werkzaamheden
- 14 dagen omruilgarantie
- Professioneel reinigen
- Kosten tenaamstelling
- Aanvullen vloeistofniveaus
- Brandstof maximaal 15 liter
- Vrijwaren inruilauto
- Technische 15-puntencheck
- Gratis zomer-/wintercheck
- Gratis ruitreparatie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard zo meenemen"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- full-LED koplampen
- gelaagde zijruit(en)
- head-up display
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- sfeerverlichting
- sportstuur
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
- Laagste prijsgarantie
- Geen jaarcijfers nodig
- Online kopen, 14 dagen niet goed geld terug
- Levering in heel Nederland
- Financiering binnen 1 dag
- 1000 voertuigen uit voorraad leverbaar
- Ideaal voor starters & ZZP'ers
- Leasen met BKR codering is mogelijk
- Grootste van Nederland
- Kosteloos overstappen naar een elektrisch voertuig
Bedrijfswagens:
Sluit nu je financial lease bij Eurocars af, en bepaal zelf wanneer je zonder boete overstapt naar een elektrische bedrijfswagen.
Sluit je contract af wanneer het jou schikt.
Of dat nu na 12, 25 of 41 maanden is... het maakt ons niets uit.
Bij Eurocars krijg je geen last van Milieuzones.
Onze klanten waarderen ons met een 4.8 van de 5 sterren op Google.
Voor vragen bel 088-700 1830 of mail: oss@eurocars.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Eurocars
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























