
Peugeot 308 - 1.6 THP Première
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 151.916 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 17 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-SZZ-35 |
| Datum deel 1 | 17-01-2014 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1140 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 615 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | oktober 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Heeft u vragen bel of e-mail gerust!
06 40 74 58 44......info@qardo.nl
Voor vragen en/of het maken van een afspraak kunt u ons ten alle tijden bereiken per e-mail of telefoon.
Bezichtiging altijd op afspraak. Bezichtigen in de avonduren of op zaterdag en zondag is geen enkel probleem.
Heeft u interesse in deze auto? Maak een afspraak en kom langs voor een proefrit.
Let op! Zonder aanbetaling kunnen wij u niet beloven dat de auto voor u gereserveerd wordt. Indien de auto voor uw afspraak verkocht is zullen wij u een bericht sturen hierover.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890276/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)























































