
Polestar 2 - 2 Long Range Dual Motor 78kWh Panodak SOH 94% HenK
Algemeen
| Prijs | € 24.950 |
| Bouwjaar | November 2020 |
| Kilometerstand | 64.787 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | J-899-ZB |
| Datum deel 1 | 19-11-2020 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2098 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Centr. deurvergr. handbediend
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Park control achter
- Startonderbreking
- Traction Control
- Airconditioning. handbed.
- Boordcomputer
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- El. verstelbare spiegels
- El. verst. best.stoel
- Panorama dak
- Regensensor
- Sunroof
- Stoelverwarming voor
- Stoelverwarming achter
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Deelbare achterbank
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Bumpers in kleur carrosserie
- Radio DAB
- USB
- AUX-IN
- WIFI
- Bluetooth
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Bandenspanningscontrole
- Adaptieve cruise control
- Achteruit rij camera
- Park control voor en achter
- Elektrische achterklep
- APK bij aflevering
- 100% Dealeronderhouden
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Rokersvrije auto
- LED-koplampen
- Armleuning midden voor
- Middenarmsteun
- Armleuning midden achter
- 4 WD
- Lane assist
- Bekerhouders voor
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Stuurverwarming
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 19 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- El. verst. best.stoel geheugen
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Comfort stoelen
Extra informatie
Binnenkort meer foto's. Bent u op zoek naar een ruime en uitstekend presterende hatchback? Dan is deze POLESTAR 2 Long Range Dual Motor 78kWh uit 2020 precies wat u zoekt! Met zijn elegante zwarte kleur en strakke lijnen is deze auto een echte eyecatcher op de weg. Met een kilometerstand van 64787 heeft deze auto al wat ervaring op de weg, maar hij is nog in uitstekende staat. De automatische transmissie zorgt voor een soepele en comfortabele rijervaring, terwijl de 78kWh batterij zorgt voor een indrukwekkende actieradius. U hoeft zich dus geen zorgen te maken over het bereik, zelfs niet tijdens lange ritten. Het panoramadak zorgt voor een ruim en licht interieur, terwijl de hoogwaardige H&K geluidsinstallatie zorgt voor een ongeëvenaarde audiobeleving. Of u nu geniet van een rustige rit of een feestje viert met vrienden, u zult zeker onder de indruk zijn van de geluidskwaliteit in deze auto. De ruime hatchback carrosserie biedt voldoende ruimte voor passagiers en bagage, waardoor deze auto perfect is voor zowel dagelijks gebruik als lange reizen. En dankzij de 94% State of Health van de batterij kunt u er zeker van zijn dat deze auto nog vele jaren mee zal gaan. De POLESTAR 2 is niet alleen een stijlvolle en comfortabele auto, maar ook een zeer veilige keuze. Met geavanceerde veiligheidssystemen en features zoals adaptive cruise control en lane-keeping assist, biedt deze auto gemoedsrust en bescherming op de weg. Kortom, deze POLESTAR 2 Long Range Dual Motor 78kWh Panodak SOH 94% H&K is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een ruime, comfortabele en stijlvolle hatchback met een indrukwekkende actieradius en een hoogwaardige geluidsinstallatie. Neem vandaag nog contact met ons op om deze auto zelf te ervaren! De prijs voor deze auto is inclusief een nieuwe APK en wettelijke garantie. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens krijgt de auto een pre inspectie en vloeistof controle. Onderhoud en Bovag garantie bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Het inruilen van uw huidige auto is bij ons ook mogelijk. Voor financiering klikt u bij ons op de website op het kopje Leasevoorraad. Autobedrijf Frank Overweg is aangesloten bij de BOVAG, en ook zijn wij Edge Mobility partner. Wij zijn gespecialiseerd in vrijwel alle merken auto’s. Ook voor het complete onderhoud van uw auto en elektrische auto bent u bij ons aan het juiste adres. Wij bestaan sinds 1986. Kortom bij Autobedrijf Frank Overweg bent u aan het juiste adres voor uw nieuwe gebruikte auto. Voor meer informatie over onze occasions en volledige fotoreportage kijk op www.frankoverweg.nl Wilt u een 1 van onze occasions komen bekijken dat kan, de koffie staat altijd klaar. Het is ook mogelijk om s avonds of op zondag een auto te komen bekijken maak hiervoor eerst een afspraak. Type,- en Specificatiefouten zijn voorbehouden.
Hoeveel kost een Polestar 2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








![Polestar 2 - 2 Long Range Dual Motor 408pk 94.1% SoH [ TREKHAAK+PILOT PLUS+20 INCH+PANO ]](https://cdn.autowereld.nl/I743209071/240x180/polestar-2-long-range-dual-motor-408pk-94-1-soh-trekhaak-pilot-plus-20-inch-pano.jpg)
![Polestar 2 - 2 Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh [ Panorama Adapt.cruise Standkachel ]](https://cdn.autowereld.nl/I731645634/240x180/polestar-2-long-range-dual-motor-launch-edition-78kwh-panorama-adapt-cruise-standkachel.jpg)

















