
Polestar 2 - 2 Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh | Trekhaak |
Algemeen
| Prijs | € 19.750 |
| Prijs excl. BTW | € 16.322 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 158.436 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | J-538-KH |
| Datum deel 1 | 03-09-2020 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | 70700 |
| Gewicht | 2098 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Handelsweg 4
3481MJ Harmelen
0348-407709
https://www.debedrijfswagengarage.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Typenummer: RF8000
Technische informatie
Koppel: 660 Nm
Aandrijving
Actieradius: 470 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,7 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.600 kg
Afmetingen (LxB): 461 x 189 cm
Wielbasis: 274 cm
Accu
Accu: 78 kWh
Accu laden: 11 kW, compleet vol in 8 uur
Accu snelladen: 150 kW
Interieur
Interieur: Snow, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,3 kWh/100km
CO₂-uitstoot (NEDC): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 99 - € 110 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard:
De vermelde verkoopprijs is All-in, er komen dus geen extra kosten meer bij.
Wij beiden deze auto dus rijklaar aan inclusief vloeistof controle, geldige APK, tenaamstellingskosten en 3 maanden coulance garantie.
Coulance garantie is in de 1e week 100% garantie op alles want dan was hij bij levering niet goed, daarna heeft u 50/50 garantie. Mocht er dus in de eerst 3 maanden een reparatie nodig zijn dan dan delen wij de kosten 50/50, hij moet dan wel bij ons worden gerepareerd.
U kunt daarnaast kiezen voor een onderhoudsbeurt incl pechhulp voor een meerprijs van € 450,-
Garantie bieden wij als AutoCrew in samenwerking met AutoTrust aan.
Deze is er al vanaf € 205,- voor 6 maanden of € 304,- voor 12 maanden, beide met € 45,- eigen risico.
Op onze website kunt u de voorwaarden en actuele prijzen zien.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 0
Minimale laadtijd AC tot: 100
Minimale laadtijd DC vanaf: 0
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 0% tot 80%: 40 min
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterstoelen verwarmd
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- Navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- ruitensproeiers verwarmbaar
- stuurwiel verwarmd
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Met de Polestar 2 kiest u voor het rijplezier van de toekomst. De volledig elektrische aandrijflijn zorgt voor krachtige prestaties en een sensationeel acceleratievermogen. De elektromotor laat u geluidloos over de weg gaan. Wat een verademing, en zoveel power ook nog! Voorzien van zowel stoelverwarming, verwarmbare achterbank alsook een verwarmbaar stuur, zorgt dit voertuig voor uitstekend comfort tijdens koude dagen. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Een heerlijke hoeveelheid daglicht zorgt voor een riant en ruimtelijk effect door het glazen panoramadak. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het systeem controleert alle belangrijke functies en geeft die perfect weer via het digitale dashboard. Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto zorgt voor een groter gezichtsveld en helpt de dode hoeken te elimineren. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Muziek luisteren wordt genieten met het high performance audiosysteem. En deze auto heeft ook full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry als standaard uitrusting.
In de Polestar 2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Actieve dodehoekdetectie waarschuwt als een ander voertuig zich in uw dode hoek bevindt. Dit verkleint de kans op een aanrijding. De auto is ook uitgerust met forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Wie eenmaal elektrisch heeft gereden, wil niet anders meer. Dus bel ons voor een afspraak en raak in één keer verslingerd!
De Bedrijfswagen Garage is een universeel autobedrijf aan de Handelsweg 4 in Harmelen. In 2017 zijn we aan de Handelsweg 2a gestart met De Elektrische Auto Garage. Wij doen in beide bedrijven reparatie en onderhoud aan zowel personenauto’s als bedrijfswagens.
De vermelde verkoopprijs is All-in, er komen dus geen extra kosten meer bij.
Wij beiden deze auto dus rijklaar aan inclusief vloeistof controle, geldige APK, tenaamstellingskosten en 3 maanden coulance garantie.
Coulance garantie is in de 1e week 100% garantie op alles want dan was hij bij levering niet goed, daarna heeft u 50/50 garantie. Mocht er dus in de eerst 3 maanden een reparatie nodig zijn dan dan delen wij de kosten 50/50, hij moet dan wel bij ons worden gerepareerd.
U kunt daarnaast kiezen voor een onderhoudsbeurt incl pechhulp voor een meerprijs van € 450,-
Garantie bieden wij als AutoCrew in samenwerking met AutoTrust aan.
Deze is er al vanaf € 205,- voor 6 maanden of € 304,- voor 12 maanden, beide met € 45,- eigen risico.
Op onze website kunt u de voorwaarden en actuele prijzen zien.
Veel van onze aangeboden auto’s zijn bij ons in onderhoud geweest, wij kunnen u dus de exacte historie vertellen. De vermelde verkoopprijs is rijklaar inclusief vloeistof controle, geldige APK, en tenaamstellingskosten. U kunt voor deze prijs rijklaar bij ons wegrijden zonder extra kosten.
Op de website "via BOVAG" staan al onze auto's geadverteerd met onderhoudsbeurt, nieuwe APK, poetsen binnen en buiten inclusief 12 maanden BOVAG garantie.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Ook bieden wij u een uitgebreide mogelijkheid om uw nieuwe auto te financieren of via private lease aan te schaffen. U bent van harte welkom, graag tot snel.
Met vriendelijke groet,
De Bedrijfswagen Garage 0348-407709 en
De Elektrische Auto Garage 0348-507174.
Hoeveel kost een Polestar 2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









![Polestar 2 - 2 Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh 3 fase [ Panorama Comfortstoelen Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I735388287/240x180/polestar-2-long-range-dual-motor-launch-edition-78kwh-3-fase-panorama-comfortstoelen-camera.jpg)









![Polestar 2 - 2 Long Range Dual Motor 408PK 78kWh 92, 1% SoH [ PILOT PLUS+19 INCH+CARPLAY+CAMERA ]](https://cdn.autowereld.nl/I738540013/240x180/polestar-2-long-range-dual-motor-408pk-78kwh-92-1-soh-pilot-plus-19-inch-carplay-camera.jpg)























