Let op! Geld lenen kost geld
Porsche 911 Targa - 3.0 SC Targa – Kupferbraun Metallic - AutoWereld.nl
 

Porsche 911 Targa - 3.0 SC – Kupferbraun Metallic

01-1983, Benzine, Handgeschakeld, Cabriolet, Bruin
€ 74.900
81.466 km

Algemeen

Prijs € 74.900
Bouwjaar Januari 1983
Kilometerstand 81.466 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 -
Motorvermogen -
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud -
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur Bruin (Metallic)
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1272 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Classics-World
Erlecomsedam 84

6577JE Erlecom

0654940942

www.classics-world.com

Extra informatie

Porsche 911 3.0 SC Targa – Kupferbraun Metallic – 1983

Te koop aangeboden: een zeer mooie Porsche 911 3.0 SC Targa uit 1983, uitgevoerd in Kupferbraun Metallic. Een bijzondere kleurstelling die uitstekend past bij het klassieke G-model en de Targa-carrosserie.

Deze 911 SC is voorzien van de 3.0-liter zescilinder boxermotor met 204 pk, gekoppeld aan een handgeschakelde versnellingsbak. De afgelezen kilometerstand bedraagt 81.737 km. De auto beschikt momenteel over Duitse documenten. Nederlandse registratie is mogelijk.

De lak verkeert nog in hele mooie staat en geeft de auto een sterke, klassieke uitstraling. In combinatie met de Targa-beugel, Fuchs-velgen en het bruine interieur is dit een erg smaakvolle 911 SC Targa.

Bij de auto is nette documentatie aanwezig, waaronder een Porsche aankoopkeuringsrapport en recente facturen. Eind 2025 is er voor ruim Euro 3.800,- aan werkzaamheden uitgevoerd, waaronder een technische controle, olie- en filterservice, kleppen stellen, versnellingsbakolie vervangen, diverse rubbers en pakkingen, remslangen, brandstoffilter, luchtfilter, kachelmotor, schakeldelen, remvloeistof en vier nieuwe Michelin N0-banden. In mei 2026 is daarnaast de brandstofpomp vernieuwd.

Een mooie en goed gedocumenteerde Porsche 911 SC Targa in een bijzondere kleurstelling, met recente technische werkzaamheden en Duitse documenten. Nederlandse registratie is mogelijk.

2026-224

Extra diensten:
Transport: Wij kunnen het transport voor u regelen, zowel open als gesloten.
Export: We bieden volledige exportondersteuning aan, mocht u de auto willen exporteren

Classics-World Erlecom (5 min van Nijmegen)
Adres: Erlecomsedam 84, 6577JE, Erlecom
Telefoon: +31 6 23677651
Rene van der Wal: +31 6 54940942
Gespecialiseerd in Porsches, Jaguars, Mercedes, Austin Healeys
Meer dan 1000m2 showroom met altijd +/- 50 auto's op voorraad!

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 9:00 - 17:00
Zaterdag: 9:00 - 13:00

Graag even van te voren bellen aangezien we twee locaties hebben, bedankt.

Hoeveel kost een Porsche 911 Targa verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Classics-World

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken