Porsche 911 - 3.8 Carrera S - AutoWereld.nl
 

Porsche 911 - 3.8 Carrera S

12-2008, Benzine, Automaat, Coupé, Zwart
€ 59.500
75.937 km

Algemeen

Prijs € 59.500
Bouwjaar December 2008
Kilometerstand 75.937 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja
BTW auto Nee, marge
Kenteken J-113-VD
Datum deel 1 17-12-2008
Topsnelheid 285 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 5,30 sec
Motorvermogen 261 kW (355 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 3824 cc
Energielabel G
Carrosserie Coupé
Kleur Zwart
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1435 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 9
Introductiejaar juli 2004
Meer modelinformatie

Aanbieder

Hartger van Loon
De Zicht 7

5502HV Veldhoven

0612509870

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
  • Mistlampen
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Climate Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Elek. verstelbare spiegels
  • Elek. verstelbare stoelen
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Lederen bekleding
  • Schuif-/kanteldak
  • Stuurbekrachtiging
  • Xenon verlichting
Multimedia
  • Radio/cassette-speler
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalen velgen
Exterieur
  • Spoiler

Extra informatie

Porsche 911 Carrera S (2008) – 76.000 km – in topconditie en uitgevoerd in het prachtige Basalt Black Metallic. Dealer onderhouden.

Met veel plezier heb ik deze prachtige Porsche 911 Carrera S uit 2008 inmiddels zes jaar in mijn bezit. Nu is het moment gekomen om hem aan te bieden aan een volgende liefhebber vanwege de aanschaf van een andere 911.

Ik ben de derde eigenaar van de auto. In 2020 heb ik de Porsche zelf gekocht van de tweede eigenaar in België en vervolgens naar Nederland geïmporteerd.

Sindsdien is de auto door mij altijd bij de officiële Porsche-dealer onderhouden. Alle benodigde onderhoudsbeurten zijn uitgevoerd en de onderhoudshistorie is netjes bijgehouden en vanaf bouwjaar aanwezig (inclusief facturen). De bijbehorende stempels zijn aanwezig in het onderhoudsboekje.

De auto heeft momenteel circa 76.000 kilometer gereden, altijd binnen gestaan en verkeert zowel technisch als optisch in een bijzonder mooie staat. De lak is voorzien van een ceramic coating en is in absolute topconditie. Ook de velgen zijn zeer netjes. Daarnaast zijn alle vier de banden vervangen en is de auto voorzien van een ingebouwd klasse 3 alarmsysteem (september 2026 nog gekeurd)

Serieuze geïnteresseerden zijn van harte welkom om contact op te nemen voor meer informatie of een bezichtiging.

Hoeveel kost een Porsche 911 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Hartger van Loon

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken