
Algemeen
| Prijs | € 82.500 |
| Bouwjaar | Januari 1978 |
| Kilometerstand | 29.399 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 33-DD-11 |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | - |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | - |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Extra informatie
Te koop aangeboden: Porsche 930 Turbo 3.3 uit 1978
De Porsche 930 Turbo geldt als één van de meest iconische sportwagens uit de jaren ’70 en was destijds het absolute topmodel binnen de 911-reeks. Het bouwjaar 1978 is daarbij extra bijzonder, aangezien Porsche in dat jaar de 3.3-liter Turbo met intercooler introduceerde, goed voor 300 pk. Met zijn brede carrosserie, karakteristieke achterspoiler en pure, analoge rijbeleving is de 930 Turbo vandaag de dag een zeer geliefde klassieker.
Te koop aangeboden wordt een rode Porsche 930 Turbo uit 1978. Het betreft een originele Europese Turbo, welke nieuw in Duitsland is uitgeleverd. De motor loopt en de auto rijdt. Optisch zijn er in de loop der jaren enkele wijzigingen aan de auto doorgevoerd, waaronder een interieur uit een later model 993. Daarnaast zijn er aftermarket sideskirts en side intakes gemonteerd, evenals een frontspoiler in RUF BTR-look.
De lak kan op bepaalde punten worden verbeterd. De auto staat momenteel op Nederlands kenteken.
Wij kunnen transport voor u verzorgen, zowel open als gesloten. Ook bieden wij volledige exportondersteuning aan wanneer u de auto wilt exporteren.
Classics-World Erlecom ligt op 5 minuten van Nijmegen.
Adres: Erlecomsedam 84, 6577 JE Erlecom
Telefoon: +31 6 23677651
Rene van der Wal: +31 6 54940942
Gespecialiseerd in Porsches, Jaguars, Mercedes en Austin Healeys.
Meer dan 1000 m² showroom met altijd circa 50 auto’s op voorraad.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 9:00 - 17:00
Zaterdag: 9:00 - 13:00
Graag van tevoren even bellen, aangezien wij twee locaties hebben. Bedankt.
Hoeveel kost een Porsche 911 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































![Renault Arkana - 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens [ LED Navi Half-leder ACC Camera PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I750695799/240x180/renault-arkana-1-6-e-tech-hybrid-145-intens-led-navi-half-leder-acc-camera-pdc.jpg)






![BMW 3-serie Touring - 330e M Sport High Executive Shadow [ Panorama Leder Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I749615781/240x180/bmw-3-serie-touring-330e-m-sport-high-executive-shadow-panorama-leder-camera.jpg)














































