Let op! Geld lenen kost geld
Porsche 944 - 2.5 Coupé Automaat, - AutoWereld.nl
 

Porsche 944 - 2.5 Coupé Automaat

1984, Benzine, Automaat, Coupé, Grijs
€ 14.750
94.930 km

Algemeen

Prijs € 14.750
Bouwjaar 1984
Kilometerstand 94.930 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken JZX-60-S
Datum deel 1 01-06-1984 (import)
Topsnelheid -
Acceleratie -
Motorvermogen 121 kW (165 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 2479 cc
Energielabel -
Carrosserie Coupé
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Donker grijs metallic
Gewicht 1080 kg
Trekgewicht max 1200 kg
Trekgewicht onger. 500 kg
Verbruik -
Introductiejaar januari 1982
Meer modelinformatie

Aanbieder

Autobedrijf van Veggel
Kruizemunt 22

7892AB Klazienaveen

0591564696

www.autobedrijfvanveggel.nl

Opties & accessoires

Comfort
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Lederenbekleding
Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: jan. 1981 - aug. 1988

Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
GVW: 1.500 kg
Wielbasis: 240 cm

Interieur
Interieurkleur: Zwart

Milieu
Emissieklasse: Euro 0

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf van Veggel Kruizemunt 22 7892AB KLAZIENAVEEN, NL 0591564696 http://www.autobedrijfvanveggel.nl info@autobedrijfvanveggel.nl

= Aanvullende opties en accessoires =

- Armsteun
- Stuur verstelbaar

= Bijzonderheden =

Te koop aangeboden: een prachtige Porsche 944 in uitzonderlijk mooie staat.

Deze stijlvolle coupé uit 1984 is uitgevoerd met de geliefde 2.5 liter motor en comfortabele automaat, een perfecte combinatie van sportiviteit en relaxed rijden. Met slechts 94.930 kilometer op de teller betreft dit een bijzonder nette en goed bewaarde klassieker voor de echte liefhebber.

Het tijdloze design van de Porsche 944 blijft indruk maken: strak, sportief en iconisch. Het interieur is uitgevoerd in luxe zwart leer en verkeert, net als de rest van de auto, in zeer verzorgde conditie. Alles ademt kwaliteit en originaliteit.

Deze Porsche rijdt en schakelt fantastisch en is altijd met zorg behandeld. Een auto waarmee u niet alleen geniet van iedere rit, maar die ook steeds aantrekkelijker wordt voor verzamelaars en liefhebbers van klassieke Porsches.

Highlights:

Bouwjaar 1984
2.5 liter motor
Automaat
Slechts 94.930 km
Zwart lederen interieur
Zeer nette en originele staat
Perfect voor liefhebber of verzamelaar
Tijdloze klassieke sportcoupé

Een unieke kans om een bijzonder mooie Porsche 944 te bezitten. Instappen en genieten!

Om het voertuig zo goed mogelijk te kunnen afleveren hebben wij afleveringspakketten die starten vanaf € 295,-.
€ 295,-
€ 695,-
€ 1095,-
Voor meer informatie over onze aflevering pakketten kunt u terug vinden in de foto's, of telefonische contact opnemen met ons.
Openingstijden : Maandags t/m Vrijdags geopend van 08:00 tot 17:00 en zaterdags van 09:00 tot 17:00.
Voor meer informatie over ons of over de auto's neem een kijkje op onze website www.autobedrijfvanveggel.nl .
Ook voor meer foto's en andere occasions kunt u ook terecht op onze website !

Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Hoeveel kost een Porsche 944 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf van Veggel

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken