
Renault 5 - 5 comfort range Roland-Garros 52 kWh APPLE CARPLAY ANDROID AUTO / CLIMATE CONTROLE / NAVIG
Algemeen
| Prijs | € 34.995 |
| Prijs excl. BTW | € 29.003 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2025 |
| Kilometerstand | 7.394 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 november 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JKJ-85-D |
| Datum deel 1 | 05-11-2025 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1404 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 245 Nm
Aandrijving
Actieradius: 410 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxB): 392 x 177 cm
Wielbasis: 254 cm
Accu
Accu: 52 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 100 kW
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 158 - € 173 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen): Geldige APK
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK
- Afleverpakket Nieuwendijk (€ 895 meerprijs):
- Renault Onderhoudsbeurt.
- Nieuwe APK.
- 12 maanden aanvullende Renault Top Garantie indien de auto jonger is dan 5 jaar en km stand lager dan 100.000.
- BOVAG garantie bij een aankoop bedrag > 4.500,- Euro.
- Renault Route Service.
- Professionele poetsbeurt.
- Brandstof.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 246 min
Minimale snellaadtijd van 15% tot 80%: 30 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18" lichtmetalen wielen 'electro'
- Two-tone Gris Schiste Satin / Noir Étoile (BIYVM)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- full-LED koplampen
- glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- connected services
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- elektrisch verwarmbare voorstoelen (HTS02)
- warmtepomp
- 6-voudig verstelbare bestuurdersstoel (FSE03)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- in hoogte verstelbare passagiersstoel (FSE05)
- keyless entry/start
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- elektronische remkrachtverdeling
- full easy park assist met parkeersensoren aan voor- en zijkant (ITP17)
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- elektrisch verwarmbaar stuurwiel (HTSW0)
- Geldige APK
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- pack premium sound harman kardon (audio installatie premium) (NA498)
- pack safety & advanced driving assist (blind spot warning met lane departure prevention (bij inhalen), cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, occupant safety exit, rear cross traffic alert met rear active emergency braking) (PCV82)
- Vehicle-to-load
= Bijzonderheden =
Dit betreft een demonstratie auto. Beschikbaarheid ,kilometerstand en locatie zijn onder voorbehoud.
Deze auto wordt ingezet als een demonstratie auto. Beschikbaarheid, kilometerstand en locatie kunnen daarom afwijken.
Hoeveel kost een Renault 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































