
Renault 5 - 5 comfort range Roland-Garros 52 kWh | UNIEK | Adaptieve Cruise | Apple Carplay | Stoelver
Algemeen
| Prijs | € 33.900 |
| Prijs excl. BTW | € 28.092 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2025 |
| Kilometerstand | 14.111 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 juni 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HVB-96-G |
| Datum deel 1 | 26-06-2025 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Two-tone blanc nacré / noir ét |
| Gewicht | 1424 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: ##7071
Technische informatie
Koppel: 245 Nm
Aandrijving
Actieradius: 410 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxB): 392 x 177 cm
Wielbasis: 254 cm
Accu
Accu: 52 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 100 kW
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 14,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 158 - € 173 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Geldige APK, RDW-leges, wettelijke garantie
- BOVAG Afleverpakket (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden BOVAG Garantie, BOVAG 40-Puntencheck, BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 246 min
Minimale snellaadtijd van 15% tot 80%: 30 min
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velgen 7-spaaks 18"
- metaalkleur parelmoer
- rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- connected services
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- geluidsimulator
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry/start
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- RDW-leges
- sfeerverlichting
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- Vehicle-to-load
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
= Bijzonderheden =
Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot de specialist in Franse occasions en daarom helpen wij u graag in de zoektocht naar uw volgende Franse auto. Onze voorraad bestaat uit ruim 300 occasions, waaronder deze Renault 5 uit 2025.
WhatsApp met Nikki 0629185448! Dit mag ook 's avonds en in het weekend.
Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Renault, Peugeot en Citroën.
Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Renault 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















