
Renault 5 - 5 comfort range techno 52 kWh - Demo / pack winter
Algemeen
| Prijs | € 31.950 |
| Prijs excl. BTW | € 26.522 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2026 |
| Kilometerstand | 2.500 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJF-30-S |
| Datum deel 1 | 16-05-2026 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1404 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2024 - 2026
Technische informatie
Koppel: 245 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 410 km
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 177 x 149 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 150 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 158 - € 173 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: AutoKievit Rotterdam Slinge 244 3085EX ROTTERDAM, NL 010-4800111 http://www.autokievit.nl occasions@autokievit.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-installatie
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuur multifunctioneel
- Vehicle-to-grid
- Vehicle-to-load
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- warmtepomp
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Ook anno nu blijven Franse auto's altijd hun elegantie en romantiek houden. Maar vergis u niet: qua techniek en prestaties is deze Drive for change van wereldniveau. Gas geven is er met de elektromotor niet meer bij. Stil snelheid maken wel! Hoewel de auto uit 2026 komt, heeft hij maar 2500 kilometer gereden. Bij de uitrusting van deze Renault horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem. Extra opties op deze auto zijn: kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Renault in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. In deze Renault vinden we verder een hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Echt, diesel en benzine zijn binnenkort verleden tijd. Kies nu voor elektrisch! Bel ons om een proefrit te plannen.
Ons AutoKievit Premium afleverpakket, inclusief 12 maanden Bovag garantie; een volle tank brandstof; een volledige servicebeurt waarbij uw auto op 88 punten wordt gecontroleerd; en complete reiniging van de auto is EUR 995,-.
Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Renault 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























