
Renault Arkana - 1.3 TCe 140 SCHUIFDAK/CAMERA/PDC V + A /CLIMA
Algemeen
| Prijs | € 23.500 |
| Prijs excl. BTW | € 19.539 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2024 |
| Kilometerstand | 54.815 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 24 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGX-90-N |
| Datum deel 1 | 24-05-2024 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1311 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 705 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Schuifdak
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2021 - jun. 2022
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 4 kW (5 PK)
Vermogen brandstofmotor: 104 kW (141 PK)
Koppel: 260 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.876 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 180 x 157 cm
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Van Pinxteren Auto's Euterpelaan 5 5344CA OSS, NL 0412452250 http://www.vanpinxterenautos.nl rvpinxteren@hetnet.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
Infotainment
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
FLEVERINGSKOSTEN ZIJN €595,- , hiervoor krijgt de auto een uitgebreide afleveringsbeurt, nieuwe apk, poetsbeurt, 1/2 tank brandstof en (3 maanden bij bedrijfsauto) of 12 MAANDEN BOVAG garantie. Inruil mogelijk. Kijk even op WWW.VANPINXTERENAUTOS.NL Wij zijn al meer dan 27 jaar een universeel Bovag bedrijf met een eigen werkplaats voor alle onderhoud aan uw auto. Met eigen universele schadeherstel afdeling voor elke verzekeringsmaatschappij. Gespecialiseerd in jonge occasions .
Hoeveel kost een Renault Arkana verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























