
Renault Arkana - 1.6 Aut. Full hybrid Techno Trekhaak Adap.Cruise Camera
Algemeen
| Prijs | € 24.940 |
| Prijs excl. BTW | € 20.868 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2024 |
| Kilometerstand | 36.234 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 19 juni 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GBN-26-J |
| Datum deel 1 | 19-06-2024 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker blauw metallic |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juli 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2023 - aug. 2025
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 69 kW (94 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.961 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 180 x 157 cm
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
Garantie: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Auto XL De Schans 25 2405XX ALPHEN AAN DEN RIJN, NL 0172224015 http://www.autoxl.nl info@autoxl.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
Infotainment
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- kunstlederen/stof bekleding
- Lichtmetalen wielen 18" Silverstone
- sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Adaptive Cruise Control (RVDIST)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Blind Spot Warning (DANGMO)
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Easy Link multimedia- en navigatiesysteem BOSE met 9,3" touchscreen DAB+ (NA419)
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- multimedia scherm middel
- parkeersensoren voor met optische en sonische weergave (ITPK4)
- Rear Cross Traffic Alert (RCTA0)
- Rijstrooksensor met correctie
- speciale metaallak rouge flamme (TENNP)
- stuur kunstleder
- Uitparkeer waarschuwing
AutoXL bestaat al vanaf 1988 en heeft zich ontwikkeld tot een van de meest betrouwbare en toonaangevende occasiondealers in Nederland. In onze moderne showroom in Alphen aan den Rijn vindt u altijd meer dan
250 scherp geprijsde occasions, zorgvuldig geselecteerd met bekende onderhoudshistorie en gegarandeerde kilometerstanden via NAP.
Wij bieden een breed assortiment elektrische auto’s (EV’s), plug-in hybrides (PHEV) en zuinige benzine- en dieselauto’s van gerenommeerde merken zoals Volkswagen, Toyota, Kia, BMW, Audi, Peugeot, Tesla en meer. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor deskundig onderhoud, APK-keuringen en reparaties in onze moderne en volledig uitgeruste werkplaats. Ook bieden wij bandenservice, airco-onderhoud en professionele autodiagnose.
Met inruil, financiering, leasen of betalen per maand maken wij het kopen van uw ideale auto eenvoudig en betaalbaar. Of u nu op zoek bent naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen, youngtimer of elektrische SUV, wij helpen u graag. Met inruil profiteert u volledig van alle kortingen. (Let op: geld lenen kost geld) Wij streven altijd naar een optimale zorgeloze klantbeleving en leven daarom naar het motto: Enjoy the ride.
AutoXL is dé occasiondealer voor de regio Zuid-Holland, waaronder Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Den Haag, Katwijk, Zoetermeer, Gouda, Waddinxveen, Boskoop, Alphen aan den Rijn, Woerden, Utrecht en de Bollenstreek.
Wij zijn 7 dagen per week geopend, dus ook iedere zondag bent u van harte welkom!
Bekijk ons actuele aanbod op www.autoxl.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Renault Arkana verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































