
Renault Arkana - 1.6 E-Tech hybrid 145 evolution HEV | Camera | Navigatie | Cruise Control | Climate Contro
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Prijs excl. BTW | € 16.659 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2023 |
| Kilometerstand | 82.240 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 30 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHN-73-F |
| Datum deel 1 | 30-03-2023 (import) |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2022 - jul. 2023
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 36 kW (49 PK)
Vermogen brandstofmotor: 69 kW (94 PK)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.961 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 180 x 157 cm
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 6 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schoon B.V. Electronicaweg 2 9503EX STADSKANAAL, NL 0599613380 http://www.autobedrijf-schoon.nl verkoop@autobedrijfschoon.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
Al onze occasions worden rijklaar afgeleverd, tenzij anders aangegeven, dit is inclusief:
- Afleveringsbeurt
- Nieuwe APK keuring (indien nodig)
- Professioneel gereinigd van binnen en buiten
- Brandstof voor de eerste kilometers
- Garantie (BOVAG - Renault Top Occasion Garantie - Dealergarantie)
Hiervoor brengen wij GEEN extra kosten in rekening, we leveren al onze auto`s RIJKLAAR af.*
De Renault Autoverzekering
Een verzekering met voordelen:
- Heldere polisvoorwaarden.
- Schadeherstel bij uw eigen dealer.
- Schadeherstel met originele onderdelen.
- Gunstige nieuwwaarde regeling en occasionwaarde regeling.
- Scherpe premie.
- € 0,- Eigen risico.
Financiering
U heeft de occasion gevonden die het beste bij u past?
Dan kunnen wij er ook voor zorgen dat de financiering perfect voor u wordt geregeld.
Deze wordt verzorgd door Renault Financial Services, de huisleverancier van Renault op het gebied van leasing & financiering.
Vraag naar de voorwaarden en de mogelijkheden.
*Let op! Geld lenen kost geld*
| Op al onze leveringen zijn de algemene Bovag voorwaarden van toepassing |
* Het updaten van navigatiesystemen behoort niet tot het rijklaarmaken.
Hoeveel kost een Renault Arkana verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























