
Renault Arkana - 1.6 E-Tech Hybrid 145 Intens | Achteruitrijcamera | Armsteun voor | Bestuurdersstoel in ho
Algemeen
| Prijs | € 19.970 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 41.230 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 22 december 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-586-RN |
| Datum deel 1 | 22-12-2021 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 68 kW (92 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2021 - jun. 2022
Referentienummer: 3223325
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 172 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Maten en gewichten
GVW: 1.961 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 180 x 157 cm
Wielbasis: 27 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO₂-uitstoot (WLTP): 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1510 kg
Verwachtte leveringsdatum: 22-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 09-12-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Armsteun achter
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Sfeerverlichting
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor achter
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas
- Geluidsimulator
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Renault Arkana verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























