
Renault Arkana - E-Tech Hybrid 145 E-Tech Engineered | Automaat |
Algemeen
| Prijs | € 24.445 |
| Prijs excl. BTW | € 20.285 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 28.422 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 13 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHP-23-N |
| Datum deel 1 | 13-02-2023 (import) |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 105 kW (143 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Noir Etoile |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 760 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2023
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.961 kg
Afmetingen (LxB): 457 x 180 cm
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieurkleur: antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Occasion pakket (inbegrepen):
- Heurkens afleverpakket (€ 695 meerprijs): Hierbij krijgt uw occasion onderhoud conform fabrieksvoorschriften, een uitgebreide service-controle, 12 maanden Route Service Pechhulp, 12 maanden My Renault+ pas en een volledige poets- en reinigingsbeurt. Occasions die worden aangeboden als Direct Rijden zijn standaard voorzien van het afleverpakket, zijn rijklaar en direct beschikbaar.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Occasion pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen wielen 18" 'Pasadena', 'Silverstone', 'Silverstone' met goudkleurige accenten
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Easy Link multimedia- en navigatiesysteem met 7” touchscreen (NA40A MAPSTD)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- Instrumentenpaneel met 10" TFT kleurenscherm (MET05)
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen (SGACHA)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel (SGAV08)
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- Adaptive Cruise Control (RVDIST)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Blind Spot Warning (DANGMO)
- Brake Assist System
- Easy Park Assist (ITPK7)
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Rear Cross Traffic Alert (RCTA0)
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Elektrisch verwarmbaar stuurwiel (VOLCHA)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/
We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Hoeveel kost een Renault Arkana verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































