
Renault Austral - 1.2 E-Tech full hybrid 200 techno (INCL.BTW) *LEATHER-FABRIC | FULL-LED | HEATED-COMFORTSE
Algemeen
| Prijs | € 20.845 |
| Prijs excl. BTW | € 17.392 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2023 |
| Kilometerstand | 162.503 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 27 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-977-HZ |
| Datum deel 1 | 27-06-2023 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 148 kW (201 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Noir etoile |
| Gewicht | 1492 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | september 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Austral occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2022 - jun. 2025
Referentienummer: 15190519501656
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 148 kW (201 PK)
Vermogen elektromotor(en): 75 kW (102 PK)
Vermogen brandstofmotor: 96 kW (131 PK)
Koppel: 205 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.101 kg
Afmetingen (LxBxH): 451 x 183 x 163 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
COâ‚‚-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Haverkamp Auto's B.V. Woudweg 7 7395SH TEUGE, NL 0553231210 http://www.haverkamp.nl info@haverkamp.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoekdetectie met correctie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- kunstlederen/stof bekleding
- Pack Safety (dodehoekdetectie met correctie, Uitparkeer waarschuwing, uitstap waarschuwing)
- Rijstrooksensor met correctie
- Achteruitrijcamera (RRCAM)
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- elektrisch bedienbare achterklep (RDATA)
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- multimedia scherm middel
- Pack Safety (PCV32)
- Parkeersensoren voor- en achter en flank protection (ITP15)
- sfeerverlichting
- stuur leder
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Verschuifbare achterbank (RSE03)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Bij ons in Teuge kunt u al meer dan 130 jaar ( ! ) rekenen op kwaliteit, service en transparantie. Haverkamps Automobielen B.V. is een familiebedrijf waarvan de geschiedenis teruggaat tot een smederij, opgericht in 1892.
De onderneming is als formele B.V. opgericht op 01-02-1901.
Al onze auto's hebben een volledige onderhoudshistorie en een controleerbare kilometerstand, zodat u precies weet wat u koopt.
De vermelde prijs is een meeneemprijs, inclusief Nederlands kenteken, gebaseerd op levering zonder garantie. Wilt u extra zekerheid? Vraag dan naar onze garantie-opties voor een zorgeloze aankoop.
Financiering nodig?
Neem contact op met Theo van Autofinance.nl – een betrouwbare partner met gunstige rentetarieven:
06-39469909 / theo@autofinance.nl
Wij doen er alles aan om de informatie op onze site nauwkeurig en actueel te houden. Toch adviseren wij altijd om bij aankoop de details zelf te controleren, zodat u een weloverwogen keuze maakt.
Kortom: een betrouwbare auto, transparante prijs, én financieringsmogelijkheden bij een partij die u kunt vertrouwen. Wacht niet te lang – uw nieuwe auto staat klaar!
Hoeveel kost een Renault Austral verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































































