
Renault Austral - 1.2 Full hybrid 200pk iconic esprit Alpine | Groot Navi | 20" | 360 | ACC | HUD | Dodehoek
Algemeen
| Prijs | € 32.645 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 28.024 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 12 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 12-04-2023 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 1492 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | september 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2022 - jun. 2025
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 147 kW (200 PK)
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 96 kW (131 PK)
Koppel: 205 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 175 km/u
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 12-04-2028
Productveiligheid
Fabrikant: Stoerkarretje Automotive Parallelweg 7 5349AD OSS, NL 0634767620 http://www.stoerkarretje.nl info@stoerkarretje.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Verwarmde voorruit
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur rood
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- dodehoekdetectie met correctie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hemelbekleding donker
- Matrix led koplampen
- microvezel/stof bekleding
- sfeerverlichting
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Niet in gerookt
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- two-tone metaalkleur
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Zomerbanden
= Bijzonderheden =
Stoere en zéér luxe Renault Austral! Deze Austral is uitgevoerd in de Esprit Alpine 200pk Full Hybrid uitvoering en is voorzien van veel opties! Deze auto is afkomstig van de eerste eigenaar die de auto keurig netjes heeft onderhouden,
Renault Full Service Contract tot 04-2028
Fabrieksgarantie tot 04-2028
Onderhoud tot 04-2028
Deze Austral heeft Dealer onderhoud gehad bij:
04-2024 – 9531 km
04-2025 – 20029 km
03-2026 – 27988 km
Belangrijke opties van deze Renault Austral zijn o.a.:
- Groot Navigatie
- Head-Up
- 360 Camera
- Parkeersensoren Voor & Achter
- Climatronic
- Stoel, Stuur & Voorruitverwarming,
- ACC Cruise Control
- Keyless-entry
- 20 inch Esprit Alpine velgen
- Dodehoek
- Elektrische Voorstoelen met massage functie
En natuurlijk nog veel meer! Kijk voor alle foto's en de rest van onze ruime Renault voorraad op de website: www.stoerkarretje.nl. Wij hebben altijd 30+ Renaults op voorraad!
- Wij rekenen dus geen aflever kosten.
- 3 Maanden garantie bij de vraagprijs inbegrepen.
- Autotrust garantie kan voor 6, 12 of 24 maanden afgesloten worden voor auto's tot 8 jaar of 150000km.
- Garantie in eigen woonplaats laten uitvoeren is mogelijk met Autotrust garantie
- Volledige historie aanwezig.
- Professioneel gepoetst.
- Financiering tegen een scherp tarief.
- Stoerkarretje is een RDW erkend bedrijf.
- Alle aankoopkeuringen zijn bij ons toegestaan (ANWB / DEKRA / MERKDEALER)
U kunt bij ons terecht voor de volgende diensten:
- Onderhoud aan alle merken en modelen
- Jaarlijkse APK keuring
- Airco service
- Banden service
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Renault Austral verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































![Hyundai Tucson - 1.6 GDI Plug-in Hybrid Comfort Smart [ Navi Apple/Android Camera Lane-assist ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976436/240x180/hyundai-tucson-1-6-gdi-plug-in-hybrid-comfort-smart-navi-apple-android-camera-lane-assist.jpg)






