
Renault Austral - 1.3 mild hybrid Carplay / Pano / Camera
Algemeen
| Prijs | € 29.450 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 27.681 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJS-92-N |
| Datum deel 1 | 13-10-2023 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 116 kW (158 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1439 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.003 kg
Afmetingen (LxBxH): 451 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Pack City (Achteruitrijcamera, Parkeersensor voor)
= Bijzonderheden =
Interesse in deze Renault? U bent van harte welkom voor een overtuigende proefrit en bezichtiging! Inruil en financiering behoort tot onze mogelijkheden.
Voor een afspraak of meer informatie kunt u ons telefonisch bereiken op:
maandag tot en met donderdag tussen 08:00 en 18:00 uur
vrijdag van 08:00 tot 17:00
zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur
op telefoonnummer 076-598 5235. Of via Whatsapp : 06-49 27 19 24
Inruil mogelijk op basis van handelsprijzen.
Met vriendelijke groet,
De Labie Auto's
Hoeveel kost een Renault Austral verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























