
Renault Captur - 0.9 TCe 90pk Xmod+Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 8.390 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 127.576 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 01 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GT-714-J |
| Datum deel 1 | 01-09-2015 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Two-tone rouge flamme / noir e |
| Gewicht | 1080 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2017
Technische informatie
Koppel: 135 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.653 kg
Lengte: 412 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
Geldige APK
Leges kosten
- Afleverpakket+12 maanden Bovag garantie (€ 595 meerprijs): Auto's niet ouder dan 5 jaar en met een kmstand onder de 80.000 worden afgeleverd met 12 maanden garantie indien er voor dit pakket betaald is.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Privacy glass (extra getinte achterste zijruitenen achterruit) (VSTLAR)
- Renault Handsfree card voor openen, sluiten en starten (SOP03C)
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- DAB ontvanger
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- lederen bekleding en verwarmde voorstoelen
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Wij zijn al 60 jaar uw RENAULT-dealer voor de omgeving Purmerend en zijn gevestigd in Zuidoostbeemster op 500 meter afstand van het centrum van Purmerend en op 1000 vanaf de afslag nr. 5 van de A7.
U kunt bij ons natuurlijk ook terecht voor het onderhoud van alle merken auto's.
LET OP; ZO MEENEEMPRIJS!! Afleveringspakket kost 595,- hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar apk en de auto wordt zowel van binnen als van buiten schoongemaakt.
Ook zonder afspraak bent u van harte welkom om bij ons langs te komen voor een bezichtiging of een proefrit!
24/7 te bereiken op whatsapp op 06-15270141. Ook voor een afspraak buiten openingstijden kunt u contact opnemen met 06-15270141.
Hoeveel kost een Renault Captur verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































































