
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Expression Airco, Navigatie, TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 5.299 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 158.989 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-XGL-64 |
| Datum deel 1 | 26-07-2014 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 565 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
GVW: 1.640 kg
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Pack Introduction ("Lichtmetalen velgen 16""", Halogeen mistlampen, Lederen stuurwiel, Mistlampen voor)
= Bijzonderheden =
**Renault Clio Estate 0.9 TCe Expression – Zuinig, Stijlvol en Praktisch!**
*Bouwjaar: 2014 | Kenteken: 9XGL64 | Handgeschakeld | Wit*
Ben je op zoek naar een betrouwbare en veelzijdige stationwagen die stijl en efficiëntie moeiteloos combineert? Maak kennis met de Renault Clio Estate 0.9 TCe Expression! Deze ruime vijfdeurs stationwagen uit 2014, met een rijklaar gewicht van slechts 1130 kg, biedt zowel comfort als functionaliteit in een compact en aerodynamisch design. Dankzij de zuinige 0.9 TCe motor met 66 kW (90 PK) geniet je van een gemiddelde brandstofconsumptie van slechts 5,5 l/100 km en een topsnelheid van 182 km/u.
**Voorzien van talloze praktische opties:**
- Navigatiesysteem en Bluetooth-connectiviteit
- Elektrische ramen voor en elektrisch verstelbare buitenspiegels (verwarmbaar)
- Airconditioning en cruise control voor ultiem comfort
- Dakrails en een ruim bagagecompartiment met bagagedek
- LED-dagrijverlichting en start/stop-systeem
Daarnaast zorgen het Anti Blokkeer Systeem (ABS), de Anti doorSlip Regeling (ASR), hill hold functie, Elektronisch Stabiliteits Programma (ESP) en diverse airbags voor veiligheid in iedere situatie.
Met een royale bagageruimte en een trekgewicht van 1200 kg is deze Clio Estate perfect voor vakanties, gezinsuitjes én zakelijk gebruik. De APK geldt tot mei 2027 en de auto verkeert in uitstekende technische staat.
**Jouw kans om luxe en praktisch gebruiksgemak te combineren tegen een scherpe prijs! Neem direct contact op en plan een proefrit. Mis deze complete stationwagen niet!**
WORDT AFGELEVERD MET EEN NIEUWE APK!!
INRUIL IS MOGELIJK!
'S-Avonds en Zondags zijn we op afspraak geopend!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























