
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Limited – 2016 | Origineel Nederlandse auto | Climate Control | Trekhaak | Nette a
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 187.044 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KT-406-Z |
| Datum deel 1 | 30-11-2016 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2016 - jul. 2018
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.639 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Rieg Auto's Coevorderstraatweg 31a -5 7917PP GEESBRUG, NL 0615402675 http://www.riegautos.nl riegautos@hotmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Middenarmsteun vóór met opbergvak (ACCAV)
- Pack Comfort (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dimlichten automatisch)
- Pack Comfort Limited (PK9808)
- Privacy glass zijruiten achter en achterruit (VSTLAR)
- stuur leder en multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Nette Renault Clio Estate 0.9 TCe Limited uit 2016. Origineel Nederlandse auto met climate control en trekhaak.
Wij kunnen al onze auto's ter plekke voor u te naam stellen en al onze auto's worden geleverd met een nieuwe APK.
Wij zijn doorlopend opzoek naar vers aanbod, hierdoor kunnen wij niet altijd aanwezig zijn. Een melding van uw komst kan voorkomen dat u voor een dichte deur staat.
U kunt altijd even vrijblijvend contact met ons opnemen 0615402675 evt ook voor WhatsApp.
Wij verkopen alleen auto's met aantoonbare kilometerstanden volgens de Nationale Auto Pas (NAP), vaak afkomstig van dealers. Tevens hebben al onze auto's bij aflevering een geldige APK keuring en zijn van binnen en buiten schoon. Mocht het N.A.P. logo (nog) niet zichtbaar zijn bij de advertentie kunt u ons altijd vragen om een uitdraai van de kilometerstand
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























