
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Limited 2019 Nette auto
Algemeen
| Prijs | € 6.750 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 169.793 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-498-NT |
| Datum deel 1 | 22-05-2019 (import) |
| Topsnelheid | 178 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 56 kW (76 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1098 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | augustus 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer nette auto
Rijd en schakelt zeer goed
Goed onderhouden met twee sleutels en al het onderhoud erbij.
Renault Clio Estate 0.9 TCe Limited 2019 Nette auto
- Kenteken: H-498-NT
- Merk: Renault
- Model: Clio Estate
- APK tot: 22-05-2027
- Tellerstand: 169793 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 898 cc
- Aantal cilinders: 3
- Vermogen: 56 kW / 76pk
- Ledig gewicht: 1098 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 427 cm
- Breedte: 173 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Meer info bel
0645002705
inruil is mogelijk
geopend op afspraak
M.A.G. Auto's
burgemeester van erpstraat 23
5351 ar berghem
0645002705
mitchell1101@icloud.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























