
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Limited
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 131.058 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JL-311-V |
| Datum deel 1 | 29-04-2016 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1064 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
GVW: 1.629 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- Pack Comfort (Dimlichten automatisch, Keyless entry)
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Lederen stuurwiel, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
**Renault Clio Estate 0.9 TCe Limited**
**JL-311-V | Limited Edition | 1200 kg Trekgewicht | Navigatie | Airco | Rijklaar**
**Bouwjaar:** 2016
**APK geldig tot:** 29 april 2027
**Brandstof:** Benzine
**Transmissie:** Handgeschakeld
**Vermogen:** 66 kW / 90 PK
**Over deze Renault Clio Estate**
Maak kennis met deze stijlvolle en uiterst functionele Renault Clio Estate 0.9 TCe Limited uit 2016. Uitgevoerd in een elegante grijze kleur, combineert deze stationwagen een ruim interieur met een sportieve uitstraling. Deze Clio biedt plaats aan het hele gezin dankzij de vijf zitplaatsen, terwijl het laadvermogen en de praktische dakrails hem ook ideaal maken voor roadtrips of vakanties. Met een trekgewicht van maar liefst 1200 kg is deze wagen dé partner voor een aanhanger of een volgepakte caravan.
De auto is voorzien van een uitgebreide optielijst: denk aan een modern navigatiesysteem, airconditioning, cruise control, 16” lichtmetalen velgen en parkeersensoren achter. In het interieur vind je luxe accenten zoals een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel en een met (kunst)leder afgewerkt stuur en versnellingspook. De combinatie van LED-dagrijverlichting en chroomaccenten aan de buitenkant zorgt voor een luxe en herkenbare uitstraling.
**Hoogtepunten van deze Renault Clio Estate:**
- **Motor en prestaties:** Vlotte 0.9 TCe turbomotor met 66 kW vermogen, 898 cc inhoud en een topsnelheid van 182 km/u.
- **Comfort:** Extra getint glas achter, elektrische ramen voor, een verstelbaar stuur en armsteun voor.
- **Technologie:** Navigatiesysteem, DAB-radio, Bluetooth en multimedia-voorbereiding.
- **Veiligheid:** Hill hold-functie, ABS, ESP, zes airbags en mistlampen voor.
- **Gebruiksgemak:** Parkeersensoren achter, bagagedek en een elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegel.
Met een gemiddeld verbruik van slechts 5,5 liter per 100 km en een praktische tankinhoud van 45 liter is dit een zeer zuinige keuze. Deze Clio is uitstekend onderhouden en is APK-gekeurd tot 29 april 2027, wat betekent dat je zonder zorgen de weg op kunt.
**Mis deze kans niet!** Stap in en ontdek hoe veelzijdig deze Renault Clio Estate echt is. Neem snel contact op of plan een proefrit. Wij heten je van harte welkom in onze showroom!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Bezichtiging en Verkoop alleen op afspraak. Tel 0645550004
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























