
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Limited
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 76.541 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 09 januari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-759-VV |
| Datum deel 1 | 09-01-2020 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1098 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 178 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.654 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overig
- Bass reflex
- lichtmetalen velgen 16''
- multifunctioneel stuurwiel
= Bijzonderheden =
Bij het ontwerpen van de Renault Clio Estate stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Al uw favoriete radiozenders letterlijk onder handbereik: dat kan met audiobediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. De uitrusting van deze auto is met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, keyless entry, lederen stuur en bagage afdekhoes behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Renault Clio Estate 0.9 TCe Limited! Zuinige en ruime station met navigatie, climate control, cruise control, bluetooth en trekhaak. Laatste onderhoudsbeurt op 16-03-2026 bij 75462km, rijdt uitstekend!
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Wij doen ons best om alle informatie zo correct mogelijk weer te geven, maar type-, druk- en zetfouten zijn voorbehouden.
EXPORT & IMPORT DIENSTVERLENING – DE VELUWE AUTO’S
Auto exporteren? Wij verzorgen de exportafmelding snel en correct in samenwerking met de RDW.
Exportafmelding:
Zonder exportplaten en verzekering: €50 incl. btw
Met exportplaten en Groene Kaart-verzekering (15 dagen): €150 incl. btw
Auto geïmporteerd uit het buitenland en geen tijd om dit zelf te regelen?
Wij verzorgen de volledige importprocedure professioneel en efficiënt.
Inruil mogelijk.
Neem vooraf contact met ons op:
Telefoon / WhatsApp: 06 59070381
E-mail: info@develuweautos.nl
De Veluwe Auto’s – uw betrouwbare partner in auto-import en -export.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























