
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Night&Day AIRCO | CRUISE | PDC | 2e EIGENAAR | NAVI | EL.RAMEN | NAP | APK | LMV
Algemeen
| Prijs | € 6.499 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 119.143 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-ZDN-60 |
| Datum deel 1 | 19-12-2014 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 565 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
!! Wordt afgeleverd met een onderhoudsbeurt en een nieuwe APK. !!
Zeer nette auto met onder andere Airco, Cruise Control, Parkeersensor achter, Elektrische ramen voor en Lichtmetalen velgen etc..
!! 2 x Sleutels en Nationale Auto Pas Aanwezig !!
!! 2 e Eigenaar en Boekjes Aanwezig !!
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
✔️ GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
✔️ Onze voertuigen zijn rijklaar
✔️ Onze auto’s worden afgeleverd met een (bijna) nieuwe APK
✔️ Al onze auto’s zijn nagekeken door specialisten
✔️ RDW erkend bedrijf
✔️ Financiering en verzekering mogelijk
✔️ Inruil mogelijk tegen handelsprijzen
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan vooraf contact met ons op te nemen om er zeker van te zijn dat de auto nog beschikbaar is.
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u ons bereiken op 0174288826 / 0610694737
Ook zijn wij in de avonduren en zon- en feestdagen geopend op afspraak!
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf.
Openingstijden:
Maandag: 09:30-17:30 uur
Dinsdag: 09:30-17:30 uur
Woensdag: 09:30-17:30 uur
Donderdag: 09:30-17:30 uur
Vrijdag: 09:30-17:30 uur
Zaterdag: 09:30-17:30 uur
Zondag : Op Afspraak
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























