
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Night&Day LED NAVI CRUISE AIRCO TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 73.095 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-XZZ-59 |
| Datum deel 1 | 28-11-2014 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 565 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2014 - jan. 2015
Technische informatie
Koppel: 135 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Mensink Auto Kallenkote 91 8345HJ KALLENKOTE, NL 0653617098 http://www.mensinkauto.nl info@mensinkauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Parkeersensor achter
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Bluetooth
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlands geleverde Renault Clio Estate 0.9 TCe benzine stationwagen. Volledige onderhoudshistorie en de NAP Nationale auto pas zijn aanwezig. Rijk uitgeruste NIGHT&DAY uitvoering met LED verlichting, navigatiesysteem, cruise control, airconditioning, trekhaak, lichtmetalen velgen, parkeersensoren achter, getinte ramen, bluetooth telefoonvoorbereiding, elektrische ramen voor etc. Inruil en financiering is mogelijk bij Mensink auto. Voor meer informatie bel 0653617098 of zie de website www.mensinkauto.nl
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























