
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Night&Day , Navi , Cruise , PDC
Algemeen
| Prijs | € 4.875 |
| Bouwjaar | Mei 2015 |
| Kilometerstand | 189.654 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GG-849-J |
| Datum deel 1 | 18-05-2015 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 565 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- Pack Introduction ("Lichtmetalen velgen 16""", Halogeen mistlampen, Lederen stuurwiel, Mistlampen voor)
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Lederen stuurwiel, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
renault Clio Estate 0.9 TCe Night&Day
Nette Auto en voorzien van Nieuwe APK.
Met een auto als deze Renault Clio Estate komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en extra getint glas.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Clio Estate samen. Heuvelop, heuvelaf. En opeens moet u stilstaan. Geen probleem, de hill hold control houdt deze Renault Clio Estate perfect op z'n plaats tot u weer verder rijdt. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
U bent van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken , neem gerust contact met ons op.
Zie voor meer en grotere duidelijke Foto's onze website : www.autobeekhuis.nl
Bouwjaar 2015
189.000 km gereden ( Zie Nationale auto pas )
Kleur grijs metallic
Boekjes aanwezig .
2 sleutels aanwezig
Apk 21-05-2027
De prijs bedraagt slechts € 4875 .- ( INRUIL MOGELIJK !!!! )
Wij rekenen geen afleverings / rij klaarmaak kosten , prijs op basis van zo meenemen
LEASE // FINANCIERING MOGELIJK , Zie hiervoor onze website WWW.AUTOBEEKHUIS.NL of neem contact met ons op
Al onze auto's zijn eventueel binnen te bezichtigen !!!
TEVENS AUTO'S TE KOOP GEVRAAGD !!!!
Ons Adres is :
Beekhuis Auto's
Zwolseweg 226
7315GR
Apeldoorn.
TEL : 0653395576 bij geen gehoor 0619152536
Helaas kunnen wij in deze tijd geen auto's voor meerdere dagen reserveren , mede omdat het helaas steeds vaker voorkomt dat mensen hun afspraken niet na komen .
Daarom om eventuele teleurstelling te voorkomen omdat er niemand aanwezig mocht zijn of door dat de auto toch al verkocht zou kunnen zijn , graag voor dat u wegrijdt even van te voren een telefoontje .
Let op :
Mocht de auto naar uw zin zijn en u wilt hem kopen van ons en ook gelijk meenemen vergeet dan niet uw bank overschrijving limiet thuis te verhogen bij uw bank , anders zit er een tijds duur aan van 4 uur !!!
www.autobeekhuis.nl
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)






































