
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Night&Day|nieuwe ketting|navi/ac/cruise trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 3.695 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 224.682 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-XRK-28 |
| Datum deel 1 | 08-10-2014 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 565 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 300): Zorgeloos wegrijden: Wilt u zorgeloos wegrijden, wij bieden naast onze uitgebreide inspectie en keuring een optionele beurt aan, hierbij krijgt u verse olie en filters en een jaar APK. Tevens geldt op al onze auto's standaard 1 maand garantie op versnellinsbak en motor.
Dit afleverpakket bevat: Zorgeloos wegrijden
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Pack Introduction ("Lichtmetalen velgen 16""", Halogeen mistlampen, Lederen stuurwiel, Mistlampen voor)
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlandse Renault Clio night & day
Ketting vorig jaar vervangen
Technisch in goede staat, van binnen en buiten ook nog in nette staat
Met oa
Airco
Parkeersensoren
Trekhaak
Elektrische ramen
Centrale vergrendeling
Cruise control
Lichtmetaal
Dak dragers
Op zoek naar een betrouwbare auto met extra zekerheid?
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























