
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Night&Day R-LINK/NAVI/NL AUTO
Algemeen
| Prijs | € 5.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 167.228 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HL-030-H |
| Datum deel 1 | 30-11-2015 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1064 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.629 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Lederen stuurwiel, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
Renault Clio Estate 0.9 TCe Night&Day R-LINK uit 2015 heeft origineel 167.228km gereden met Nationale Autopas. Deze auto beschikt over: elektrische ramen, airco, cruise control, navigatiesysteem, led verlichting, start-stop, 16inch lichtmetalen velgen, 2 sleutelkaarten etc. Rijdt en schakelt prima.
Geïnteresseerd in deze auto? Wij werken voornamelijk op afspraak ook in het weekend en s'avonds daarom het liefst even bellen voor uw komst.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf
Voertuigen kunnen we op onze bedrijfslocatie voor u op naam zetten, ook 's avonds en op zondag.
Inruil van alle soorten voertuigen is mogelijk bij ons!
Veluwe Auto’s
Leigraafseweg 33a
6983 BR Doesburg
Tel: 0627043751
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























