
Renault Clio Estate - 0.9 TCe Zen met navigatie en bluetooth telefoon / media en cruise controle en airco
Algemeen
| Prijs | € 5.999 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 150.288 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RZ-151-Z |
| Datum deel 1 | 06-03-2018 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.639 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- Design Pack ("Lichtmetalen velgen 16""", Lederen stuurwiel)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
= Bijzonderheden =
Renault Clio Estate 0.9 TCe Zen met navigatie en bluetooth telefoon / media en cruise controle en airco in benzine uitvoering en goed onderhouden en met logische nationale kilometer certificaat (NAP)
De prijs is inclusief een showroom klaar behandeling en 3 maanden garantie en wij rekenen geen afleveringskosten en inruil is mogelijk.
Opties: airco, bluetooth telefoon / media, cruise controle, elec. ramen, elec. spiegels, airbags, 2x sleutel met afst. voor centrale deurvergrendeling 16 inch lmv, isofix, armsteun, radio, diverse opbergruimte en bekerhouders, etc, etc.
Voor informatie over deze occasion kunt u telefonisch contact opnemen met een van onze verkopers via Tel: 010 – 45 072 28 / Mob : 06 – 46342979 (tot 22:00 bereikbaar). Of per mail : info@vb-autos.nl. Of kom vrijblijvend langs om de auto te bezichtiging en eventueel een proefrit maken bij Autobedrijf Van Brienenoord Auto’s Nijverheidstraat 60A 2901 AR Capelle Aan Den IJssel.
Onze openingstijden zijn van Ma t/m Vrij van 9:00 – 17:00 en op Zat. van 10 - 16:30 en Zondag alleen op afspraak.
Alle moeite is genomen om de informatie in de advertentie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten en zijn daarom onder voorbehoud.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























