
Renault Clio Estate - 0.9TCe DYNAMIQUE/ PACK COMFORT/ AFN. TREKHAAK/ 100% ONDERHOUDEN
Algemeen
| Prijs | € 6.850 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 137.207 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-ZGD-99 |
| Datum deel 1 | 13-01-2015 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Noir Etoile Metallic |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 565 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2016
Technische informatie
Koppel: 135 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Lengte: 427 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 104 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhoudshistorie:
- 05-01-2026 (132.258 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
- 08-01-2025 (121.959 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
- 16-01-2024 (113.994 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
- 02-01-2022 (98.113 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
- 11-01-2021 (91.972 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
- 28-01-2020 (88.001 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
- 13-05-2018 (54.916 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
- 16-08-2017 (45.926 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
- 23-08-2016 (29.828 km): Onderhodusbeurt (Renault-Dealer)
- 05-01-2016 (17.978 km): Onderhoudsbeurt (Renault-Dealer)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- keyless entry
- chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen wielen 16" Passion (RALU16+RDIF18)
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper (PROJAB)
Interieur & Comfort
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
Veiligheid
- Parkeersensoren in achterbumper (RDAR01)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Afneembare trekhaak
- Pack Comfort (dimlichten automatisch) (PK9843)
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Bluetooth telefoonvoorbereiding, lederen stuurwiel, multimedia-voorbereiding, stuurwiel multifunctioneel)
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix kinderstoelbevestiging
- Pack Look (exterieuraccenten in rood)
- Pack Look (interieuraccenten in rood)
- RDW-leges
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Inruil van elk merk is mogelijk. Ter inruil verkregen wij deze Renault Clio Estate Dynamique met extra opties af fabriek en goede onderhoudshistorie. Deze 'Dynamique' uitvoering is herkenbaar aan o.a. lichtmetalen velgen, keyless entry/ start, mistlampen voor en een lederen stuurwiel. Door de aanwezigheid van het 'Pack Comfort' beschikt dit exemplaar over een regensensor, automatische airco en een lichtsensor. Het 'R-Line' Pack voegt fabrieksnavigatie, bluetooth handsfreesysteem en een multifunctioneel stuurwiel toe.
Voor extra looks is deze Renault Clio Estate uitgerust met het 'Pack Look' pakket. De auto heeft zowel van buiten als van binnen rode accenten welke perfect matchen bij de carrosseriekleur Noir Etoile Metallic.
U kunt ook nog rekenen op parkeersensoren achter en een afneembare trekhaak.
De onderhoudshistorie is bekend en aanwezig. 100% Renault-Dealer onderhouden. De laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd in Januari 2026 bij 132.258KM. APK t/m Januari 2027. Kortom,. onze Renault Clio Estate staat startklaar voor de volgende eigenaar.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















