
Renault Clio Estate - 1.2-16V Special Line / APK / NAVI / AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 2.650 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 198.888 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 63-KVR-1 |
| Datum deel 1 | 20-02-2010 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,60 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,6 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.598 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 171 x 151 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- 0 euro levering Pakket (zonder meerprijs): 1, Geldige APK 2, Vloeistoffen check 3, Wassen / zuigen 4, Bedrijfs klaar 5, Garantie geen
- GARANTIE ZEKERHEID PAKKET (€ 495): 1, Nieuwe apk, incl alle uitkomende kosten 2, Cleaning service interieur en exterieur / krassen polijsten / ozon behandeling 3, Service beurt + Vloeistoffen ( oil ) check 4, Garantie op motor + Versnellingsbak ongeacht aantal km's5, Een gratis leen auto tijdens reparatie periode
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Navigatie-systeem uitneembaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
NIEUW BINNEN, ONGEPOETST OP DE FOTO ! !
Op zoek naar een betaalbare en goed rijdende Auto ?
hier staat hij.
Netjes van binnen en buiten, recent uiterlijk, technisch en optisch in orde.
Kan direct met de nieuwe eigenaar mee.
Storing en probleem vrij, alle checks toegestaan.
Nu voor een interessante prijs.
RB AUTOPLAZA ! ! !
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























