
Renault Clio Estate - 1.2 TCE 20th Anniversary - MEENEEMPRIJS - Airco - Clima - Sensor achter - Inklapbare spieg
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 140.383 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 01 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-LVS-5 |
| Datum deel 1 | 09-07-2010 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs metallic |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2010
Technische informatie
Koppel: 145 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.608 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 172 x 152 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Munsterhuis Renault Rijssen Nijverdalseweg 150 7461AH RIJSSEN, NL 0548-512255 http://www.munsterhuis.nl site@munsterhuis.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Bluetooth
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit (001)
- Extra getint glas achter
- Pack City (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Elektrische ramen achter, Parkeersensor achter)
- Renault Handsfree Card (1184)
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























