
Renault Clio Estate - 1.2 TCE Collection
Algemeen
| Prijs | € 4.195 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 149.111 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 47-XKX-3 |
| Datum deel 1 | 28-06-2012 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 76 kW (103 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R16
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.608 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 171 x 151 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
Overig
- Aux/Usb aansluiting
= Bijzonderheden =
Renault Clio Estate 1.2 TCE Collection
Vermogen 76kw
Gewicht 1095 kg
Reservesleutel aanwezig
Boekjes compleet
Distributieriem recent vervangen
Lekker voordelig in verbruik en vaste kosten
Van binnen (rookvrij) en buiten nog een nette auto
Een auto voor nog jaren rijplezier.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)






































