
Renault Clio Estate - 1.5 dCi ECO Expression
Algemeen
| Prijs | € 2.350 |
| Bouwjaar | December 2013 |
| Kilometerstand | 277.314 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 15 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-STK-66 |
| Datum deel 1 | 06-12-2013 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 28 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Clio Estate 1.5 dCi ECO Expression
Renault Clio Estate 1.5 dCi – 12/2013 – Zuinig diesel
Te koop aangeboden: Renault Clio Estate uit december 2013.
- Kilometerstand: 277.xxx km
- 1.5 dCi diesel
- Distributieriem vervangen bij 220.000 km
- Airco wordt goed koud
- Rijdt en schakelt goed
- Zuinige en praktische stationwagen
Ideaal als betaalbare en zuinige gezins- of woonwerkauto.
apk nov 2026.
- Kenteken: 5-STK-66
- Merk: Renault
- Model: Clio Estate
- APK tot: 15-04-2027
- Tellerstand: 277314 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1461 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K9K B6
- Vermogen: 70 kW / 95pk
- Ledig gewicht: 945 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 427 cm
- Hoogte: 1445 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
Interieur
- Airco
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Inruil is mogelijk.
Ik ben uitsluitend op afspraak geopend.
Graag van te voren even bellen om een afspraak te maken.
06-27177060 bij geen gehoor kunt u altijd een mail sturen deze wordt zeer snel beantwoord.
Tenaamstellen en vrijwaren op locatie mogelijk, ook zondags of in de avond.
Met vriendelijke groet, Arnold, Autobedrijf Beuker
Autobedrijf Beuker
Apolloweg 23
8938be Leeuwarden
0627177060
autobedrijfbeuker88@gmail.com
www.autobedrijfbeuker.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























