
Renault Clio Estate - Navigatie Parkeersensor Airco
Algemeen
| Prijs | € 8.750 |
| Prijs excl. BTW | € 7.472 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2020 |
| Kilometerstand | 142.663 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | H-774-BP |
| Datum deel 1 | 17-02-2020 |
| Topsnelheid | 178 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1098 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 595 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | augustus 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2018 - dec. 2020
Referentienummer: 164
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 178 km/u
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 140 - € 154 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- achterspoiler
- bagagedek
- chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- keyless start
- lederen versnellingspook
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofdsteunen anti-whiplash
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Bent u op zoek naar een ruime en praktische gezinsauto? Dan is deze prachtige Renault Clio Estate de auto voor u! Deze grijze benzine uitvoering uit 2020 is niet alleen stijlvol, maar ook voorzien van handige opties die het rijden nog comfortabeler maken.
Deze combi auto met 142663 kilometer op de teller heeft een krachtige 90 PK motor, waardoor u moeiteloos de weg op gaat. De metallic lak geeft de auto een moderne uitstraling, terwijl de dakrails zorgen voor extra functionaliteit. Met vijf deuren is instappen en uitstappen eenvoudig en handig, zeker wanneer u deze auto gebruikt voor uitstapjes met familie en vrienden.
De Renault Clio Estate is uitgerust met een bestuurdersstoel die in hoogte verstelbaar is, zodat u altijd de juiste zitpositie kunt vinden. Daarnaast zorgen de elektronische remkrachtverdeling en het bandenspanningscontrolesysteem voor extra veiligheid onderweg. Ook de elektrische ramen aan de achterzijde maken het rijden met deze auto een genot. Geen gedoe meer met handmatig openen en sluiten, maar eenvoudig met een druk op de knop.
Wilt u profiteren van deze comfortabele en praktische Renault Clio Estate? Neem dan contact op met Koops Automotive via 0334224077. Onze medewerkers staan voor u klaar om u meer informatie te geven over deze auto en eventueel een proefrit in te plannen. Wacht niet langer en ontdek zelf het rijplezier dat deze Renault Clio Estate te bieden heeft.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)




























