
Renault Clio - 0.9 TCe Authentique Cruise Control Airco LMvelgen night and day edition
Algemeen
| Prijs | € 5.750 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 172.680 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GJ-242-S |
| Datum deel 1 | 30-06-2015 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- Pack Essentiel (Radio-CD/MP3 speler)
- Parkeersensoren Achter
= Bijzonderheden =
Renault Clio 0.9 TCe Night and Day Edition Cruise Airco LM Velgen
Leuke en zuinige Renault Clio 0.9 TCe Night and Day Edition uit 2015. De auto rijdt en schakelt goed en is ideaal voor dagelijks gebruik. Dankzij de fijne opties en het comfortabele rijgedrag is het een heerlijke auto om mee te rijden.
De distributieketting is vervangen
Recent onderhouden:
4 nieuwe banden
Olie + filters
Distributieketting +waterpomp vervangen
Kenmerken
Bouwjaar 2015
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Vraagprijs €5.750
Opties
Cruise control
Airconditioning
Lichtmetalen velgen
Elektrische ramen
Centrale deurvergrendeling
Multifunctioneel stuur
Radio en audio installatie
De auto verkeert in nette staat en is zuinig in verbruik. Zowel geschikt voor beginnende bestuurders als voor iemand die gewoon een betrouwbare en comfortabele auto zoekt.
Interesse of vragen stuur gerust een bericht voor meer informatie of een bezichtiging proefrit.
Inruil mogelijk
Voor meer informatie of een afspraak bel met 06-25430654
Of stuur een bericht.
Met vriendelijke groet,
Direct Automotive
LET OP:
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u altijd aan om vooraf contact met ons op te nemen om er zeker van te zijn dat de auto nog beschikbaar is.
Wij hanteren geen afleveringskosten waardoor wij elke auto scherp kunnen aanbieden.
Alle inruil mogelijk tegen handelsprijzen!
Wij zijn alleen geopend op afspraak! Hierdoor is het in de avonduren, op zon- en feestdagen ook mogelijk om een bezichtiging te plannen.
Alle moeite is genomen om onze auto's zo goed mogelijk te omschrijven. Helaas zijn fouten nooit uit te sluiten en kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van informatie.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























